چرا کرمان هاستینگ ؟

هدف اصلی ما رضایت مشتری است. ما اعتقاد داریم که می توانیم بهترین راه حل ها را برای اهداف اصلی مشتریان ایجاد کنیم. ما دوست داریم به جای متقاعد کردن مشتری ، حرف هایشان را بشنویم.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید
خدمات هاستینگ

میزبانی وب یا web hosting به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می تواند فایل ها و سایر سرویس های مربوط به وب سایت خود را در آن قرار دهد. میزبانی اشتراکی (shared web hosting )روشی از میزبانی وب است که منابع یک سرور بین چند سایت به اشتراک گذاشته می شود. میزبانی وب راه حلی ارزان برای میزبان یک وب سایت است که کاربر می تواند بدون نیاز به راه اندازی سرور خود و یا آشنایی با جنبه های فنی از عملیات های سرور از سرور اشتراکی استفاده نماید. مهمترین مزیت میزبانی اشتراکی هزینه پایین آن است.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات کرمان هاستینگ میزبانی وب در شرکت های انتقال داده (المان هترنز،اسیاتک ،پارس انلاین) بر اساس سیستم عامل ویندوز و لینوکس و انواع سرور های استاندارد و حرفه ای آماده ارائه به کاربران می باشد. سرورهای موجود در شرکت آسیاتک مجهز به سخت افزارهای قدرتمند روز بوده و از آخرین نسخه نرم افزارها بهره مند می باشند. مهندسین و تکنسینهای متخصص، بصورت شبانه روزی با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات مونیتورینگ، سرورها را تحت نظر دارند.
امنیت تخصصی سرور

کرمان هاستینگ از امنیت سرویس شما به شما اطمینان میدهد

سخت افزار قدرتمند

کرمان هاستینگ از سخت افزار عالی در بهترین دیتاسنتر ها بهره میبرد

بهینه سازی هوشمند

کانفینگ و بهینه سازی مطمعن در کرمان هاستینگ یک امتیاز استاینماد