آپدیت شده در تاریخ : ۱۹ فروردین ۱۳۹۹قوانین و سیاست های کرمان هاستینگ

تمامی کاربران موظف به خواندن قوانین قبل از سفارش میباشند با تشکر از شما

شرایط استفاده از خدمات هاست

مسئولیت نگهداری و انتخاب نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات سایتتان بر عهده خود مشتری می باشد، البته بصورت روزانه از اطلاعات سایت های سرور بکاپ گیری می شود اما باز هم این بدین معنی نیست که شما بکاپ گیری را انجام ندهید. در حال حاضر بصورت روزانه بکاپ گیری از هاست شما انجام می شود؛ در صورتی که تمایل دارید از هاست شما بصورت هفتگی و ماهانه هم بکاپ گیری شود می بایست هزینه مربوطه را پرداخت نمایید. در صورتی که از اسکریپت یا قالب های نال شده در هاست خود استفاده نمایید مسئولیت استفاده از آن به عهده شما می باشد و در صورتی که قالب یا اسکریپت شما ویروسی شده باشد ابتدا به شما اطلاع داده می شود و سپس اگر اقدامی نسبت به حذف فایل های آلوده نکردید، بطور کامل ویروس یابی شده و فایل های آلوده حذف خواهند شد. مشتری نباید از سرویس میزبانی وب اشتراکی به عنوان هاست دانلود و یا آپلود ، ربات تلگرام ، چت روم ، vpn ، ، سایت های شرط بندی ، قمار و سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده نماید در این صورت سرویس شما Suspend متوقف خواهد شد. استفاده بیش از حد از منابع سرور در صورتی که منجر به مختل شدن سرور و سایت های دیگر مشتریان شود سرویس شما متوقف خواهد شد (حداکثر استفاده از ۳۰ درصد منابع سرور). خدمات آموزشی، مشکلات مربوط به کد نویسی سایت شما و … به هیچ عنوان وظیفه ی رایمون وب نمی باشد و در صورت تمایل به انجام می بایست هزینه آن پرداخت گردد. در صورتی که هاست بیشتر از یک ماهه خریداری کرده باشید (۳ ماهه، ۶ ماهه، ۹ماهه، ۱۲ماهه) و در هنگام استفاده بازدید سایت شما یا منابع مورد استفاده سایت شما بیشتر شد رایمون وب حق دارد تا سایت شما را متناسب با پلن مورد نیاز تغییر دهد و مابه التفاوت هزینه پلن قبلی و فعلی را می بایست پرداخت نمایید. استفاده بیش از حد ارسال ایمیل از هاست اشتراکی منجر به متوقف کردن سرویس دهی به شما خواهد شد. در صورتی که ۳۰ روز از زمان عدم پرداخت فاکتور سرویس شما (Suspend شدن) گذشته باشد، سرویس شما Terminate خواهد شد، بدین معنی که سرویس شما بطور کلی از سرور رایمون وب حذف خواهد شد. راه ارتباطی مشتریان هاستینگ با نیوهاست جهت رفع مشکلات و سوالات از طریق ارسال تیکت یا ایمیل از پنل کاربری خودتان می باشد، در صورتی که بعد از ارسال تیکت یا ایمیل پاسخی دریافت نکردید می توانید با شماره های ذکر شده تماس حاصل نمایید. افرادی که می خواهند فقط بطور مستقیم و صرفا از طریق تلفن ارتباط داشته باشند می بایست هزینه پشتیبانی تلفنی را نیز پرداخت نمایند.


سرور مجازی

۱ – سرور مجازی شامل خدمات بک آپ گیری از سوی ما نمی باشد و کرمان هاستینگ هیچگونه مسئولیتی در قبال برگرداندن اطلاعات از دست رفته شما به هر نحوی ندارد ۲ – در صورت دریافت ابیوز از دیتاسنتر سرور کاربر ممکن هست ۲۴ ساعت مسدود باشد در صورتی که اطلاعاتی در این ضمینه ندارید میتونید با پشتیبان های کرمان هاستینگ در تماس باشید ۳-کانفیگ های سرور مجازی (دایرکت ادمین-سی پنل-IIS) رایگان انجام میشود قابل ذکر هست کرمان هاستینگ هیگونه مسئولیتی در مقابل کانفیگ های شما ندارد و از لحاض امنیتی و بقیه موارد خود کاربر مسئول میباشد و کانفیگ سرور جز پشتیبانی کرمان هاستینگ نیست صرفا برای خدمات رسانی بیشتر میباشد ۴ – تغییر سیستم عامل تنها ۳ بار در ماه مجاز و برای بیش از ۱ بار هزینه نصب سیستم عامل معادل ۱۵ هزار تومان از کاربر اخذ میشود ۵ – نصب مجدد سیستم عامل برای هربار تغییر شامل ۱۵ هزار تومان هزینه می باشد ۶ – مدت زمان تحویل سرور تنها با نصب لینوکس یا ویندوز ۱ الی ۷ روز میباشد و مدت زمان کانفیگ ۱ الی ۲۴ ساعت تایم کاری زمان بر میباشد ۷ – در صورت پشیمانی از خرید عودت هزینه انجام نمیگرد ۸ – سرور مجازی تنها پس از ۳ روز پس از تعلیق شدن سرویس قابل تمدید میباشد و پس از ۳ روز سرور مجازی به علت عدم تمدید از سوی کاربر حذف شده و قلمداد میگردد کرمان هاستینگ هیچ گونه مسئولیتی در قبال حذف سرویس به علت عدم پرداخت صورت حساب تا ۳ روز پس از تعلیق ندارد. ۹ – در صورت وجود عدم ای پی و عدم منابع در سرور اختصاصی همچنین مصادف شدن این عدم ای پی و منابع روز شنبه و یکشنبه باشد که به دلیل تعطیلات اروپایی دیتاسنتر فعالیتی ندارد و سفارشات ای پی و سرور جدید را روز دوشنبه تحویل میدهد تحویل سرور مجازی و سرور اختصاصی تا ۷۲ ساعت نیز به طول انجامد. در این تایم عودت وجه انجام نمیشود ۱۰ – با توجه به بند شماره یک قوانین کلی نصب هر نوع نرم افزار از سوی تیم فنی کرمان هاستینگ شامل هزینه جداگانه از سرویس میباشد و مبلغ آن توسط بخش فنی و بسته به نرم افزار درخواستی شما تأیین میشود ۱۱ – استفاده از سرور مجازی برای راه اندازی پروکسی تلگرام با هر پلتفری ممنوع بوده و در صورت مشاهده سرور مجازی مسدود خواهد شد و عودت هزینه نیز انجام نمیشود. لازم به ذکر هست در صورت فیلتر ای پی در مرحله اول با تمامی ضرر و زیان فیلتر ای پی از شما اخذ خواهد شد در صورت عدم نتیجه اطلاعات شما به مراجع قضایی ارسال و از طریق مراجع قضایی ضرر و زیان از کاربر فوق اخذ خواهد شد.


مسولیت ها

مسئولیت نحوه استفاده و اطلاعات داخل سرویس بر عهده خود کاربر میباشد و کرمان هاستینگ هیچ مسئولیتی نسبت به تخلف کاربر نمیپزیرد


بازگشت وجه

۱ – بیشتر از ۷ روز از سرویس استفاده نشود ۲ – هزینه ثبت دامنه و کانفیگ و نصب اسکریپت به هیچ عنوان قابل بازگشت نیست ۳ – در صورتی که کرمان هاستینگ در عرض ۱ الی ۴۸ ساعت نتواند مشکل سرور را حل نمائید درخواست بازگشت وجه انجام میشود (در مواردی که مربوط به دیتاسنتر باشد و اگر به شنبه و یکشنبه تعطیل اروپای باشد این مقدار تا ۹۶ ساعت هم معتبر خواهد بود) ۴ – در سرویس سرور مجازی تمام موارد بالا اجرا و هزینه نصب سیستم عامل به مبلغ ۱۵.۰۰۰ هزار تومان از وجه پرداختی کاربر کسر میشود ۵ – هزینه به صورت عودت در پرتال کاربر صورت میپذیرد به اصطلاح حساب کاربری شارژ میشود و به عنوان عودت بانکی به هیچ‌عنوان‌انجام نمیشود. ۶ – موجودی حساب کاربری کرمان هاستینگ مربوط به حساب کاربری بوده و نمیتوان ان را به حساب بانکی عودت داد ۷ – در صورت پشیمانی از خرید عودت هزینه انجام نمیگرد


جریمه دیرکرد پرداخت

در صورتی که تاریخ سررسید فاکتور شما پس از سومین اطلاعیه پرداخت بگذرد، ۱۰ درصد هزینه فاکتور به عنوان جریمه در عدم پرداخت بموقع هزینه سرویس شما به فاکتور شما اضافه می شود و می بایست پرداخت گردد.


توجه کنید

کرمان هاستینگ می تواند این قرارداد را در هر زمان که بخواهد، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض ما بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید .

هنوزم به کمک نیاز دارید ؟

شما میتوانید ۲۴/۷ شبانه روز با مرکز پشتیبانی ما در تماس باشید

034-91011126 0913-943-1126 kermanhost@gmail.com ارسال پیام
اینماد